Ana Sayfa  
 Hakkımızda  
 SMS Gönderme  
 Reklamlar  
 Paket Programlar  
 Kampanyalar  
 Nasıl Reklam Verebilirim  
 Fiyatlarımız  
 Toplu Mail  
 İnsan Kaynakları  
 Hesap Numaraları  
 Ses Örnekleri  
 SMS ALIMI  
 İletişim  

E-Mail Adresi
Parola

 
Güvenlik Kodu
 Parolamı Unuttum
 Üye Olmak İstiyorum
 
  İADE ve İPTAL
 


İADE KOŞULLARI

     
Seslendirilmesi yapılmış bir siparişin iadesi ancak ajansımızdan kaynaklanan telaffuz,yanlış ve/veya eksik metin okuma durumlarında mümkün olabilir.Ajansımızdan kaynaklanmayan yanlış yazım ve/veya eksik bilgi durumlarında iade kabul edilmez yeni sipariş olarak değerlendirilir.

     Siparişiniz size ulaştığı tarihten en fazla 1 gün içerisinde iade talep nedeninizi belirterek size gönderdiğimiz siparişi bize gönderiniz.

     Promiks Prodution yetkilisi tarafından onaylandıktan sonra, siparişiniz eksiksiz olarak sevk irsaliyesi sipariş numarası ve elinize ulaşmış ise faturası ile birlikte (Orjinal kutusu vs...) herhangi bir kargo şirketi aracılığı ile Promiks Production’a gönderiniz.

     Kargoyla göndermeniz durumunda gönderdiğiniz tarihi, hangi kargo şirketi ile gönderdiğinizi iletisim@promiks.com adresine e-posta olarak bildirmeniz gerekmektedir.

     Belirtilen süreye uyduğunuz takdirde tutarınız kredi kartınıza iade edilecektir. Aksi takdirde iade işlemini gerçekleştirememekteyiz.

     İade gerçekleştikten sonra nakliye bedeli hariç alışveriş tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Sipariş iadelerinde kargo masrafı müşteriye aittir.


İPTAL KOŞULLARI

      
Üyelerimiz sipariş verdikleri bir seslendirmeyi , tarafımıza yazılı olarak bilgi verdiği takdirde iptal edebilir.E-mail ya da faks bilgilerimizden tarafımıza iptal işleminin hangi seslendirme de yapılacağını , sipariş çekime girmeden belirtmesi gerekir.Haber ya da paket program alımlarının iptalinde o güne kadar kullanılmış olan toplam gün ücreti üyeden talep edilir.

     Siparişlerinizi iptal etmek istiyorsanız ürün elinize ulaşmadan 0384 2139985 numaralı telefondan Promiks Production Müşteri Hizmetlerini aramanız veya iletisim@promiks.com adresine e-posta yollamanız gerekmektedir. Sanal mağaza müşteri hizmetleri ile Yaptığınız görüşme sonucu siparişiniz iptal edilip ödemeniz kredi kartınıza iade edilecektir.

iletisim@promiks.com Tüm Hakları Saklıdır. © 2005 Promix