Ana Sayfa  
 Hakkımızda  
 SMS Gönderme  
 Reklamlar  
 Paket Programlar  
 Kampanyalar  
 Nasıl Reklam Verebilirim  
 Fiyatlarımız  
 Toplu Mail  
 İnsan Kaynakları  
 Hesap Numaraları  
 Ses Örnekleri  
 SMS ALIMI  
 İletişim  

E-Mail Adresi
Parola

 
Güvenlik Kodu
 Parolamı Unuttum
 Üye Olmak İstiyorum
 
  TESLİMAT ve GARANTİ
 


TESLİMAT KOŞULLARI

     
Promiks production reklam ,belgesel,santral gibi her türlü seslendirme ,ayrıca seslendirilmiş haber , ve paket programlar satışını üyelik sistemini şart tutarak gerçekleştirir.

     Ajansımız ; her türlü seslendirmeyi çok özel durumlar haricinde 24 saat içerisinde internet yoluyla teslim etmeyi garanti eder.

İnternet harici materyal teslimlerinde 24 saate kargo teslim süresi eklenir.

Siparişleriniz en geç 1 gün (24 saat) içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

     Cumartesi günü 16:00'dan sonra ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise, tatili izleyen ilk iş günü içinde işleme alınacaktır.

     Müşteri, teslim yeri olarak belirttiği adreste gönderi, elden kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilir. Teslimat adresinde müşterinin kendisi veya kimlik ibraz edebilen herhangi bir kişinin bulunmaması durumunda adrese not bırakılacaktır.

     Adresine ihbar notu bırakılan kişinin 6 gün içersinde irtibata geçmemesi durumunda kargo göndericiye iade edilir.

     İhbar notu bırakılan müşterinin bildirdiği adrese, ilk ziyareti takip eden 6 gün içerisinde müşteri ile Yuriçi Kargo şubesinin mutabık kaldığı bir günde ikinci ziyaret yapılacaktır. Müşteri tarafından talep edilen farklı şehire yapılan ikinci bir ziyaret talebi ilk gönderim taşıma tutarı kadar müşteriye fatura edilecektir.

     Sipariş ettiğiniz ürünleri teslimat sırasında sevk irsaliyesiyle karşılaştırark kontrol ediniz. Eksik veya hasarlı ürün olması durumunda teslimata gelen ilgiliye bildiriniz ve bize (384) 213 99 85 nolu telefondan veya iletisim@promiks.com e-mail adresinden haber veriniz. Eksik ürün, kargo ücreti tarafımıza ait olmak üzere en kısa zamanda size tekrar gönderilecektir.


GARANTİ KOŞULLARI

      
Ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır. Her ürünün garanti şartları farklılık göstermektedir.

     Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanızı ve hemen Müşteri Hizmetleri mize bildirmenizi rica ederiz.

Teslimat sırasında ürün herhangi bir zarar görür ise; durumu anlatan bir e- postayı iletisim@promiks.com adresine, ürünü ise teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde adresimize gönderdiğiniz taktirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

iletisim@promiks.com Tüm Hakları Saklıdır. © 2005 Promix